دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

انواع مختلف فن کویل ساراول

فن‌کویل ساراول به‌عنوان یکی از تجهیزات کاربردی سرمایشی و گرمایشی شناخته می‌شود که توانسته در مجتمع‌های مسکونی مانند برج‌ها و آپارتمان‌ها و در مجتمع‌های اداری و تجاری مانند بیمارستان‌ها و اداره‌جات مورداستفاده قرار گیرد.

کارایی فن‌کویل ساراول عالی است و می‌تواند بعنوان سیستم سرمایشی و گرمایشی در ساختمان‌های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار بگیرد استفاده از آن‌ها، به‌گونه‌ای یک تیر و دو نشان است .

اما فن‌کویل ساراول نیز  با مشکلاتی مواجه میشود و به تعمیر نیاز پیدا میکند؛ اما برای تعمیر فن‌کویل ساراول از چه کسی کمک بگیریم؟ تعمیرکار فن‌کویل ساراول در نزدیکی ما کیست؟ برای اسیدشویی مدار فن‌کویل ساراول به کجا مراجعه کنیم؟ اگر به‌دنبال تعمیر فن‌کویل ساراول و یا نصب فن‌کویل ساراول هستید ما به شما کمک می‌کنیم زودتر به خواسته خود برسید.

انواع مختلفی از واحدهای فن کویل ساراول چیست؟

چهار نوع واحد سیم پیچ (FCU) وجود دارد. شاسی های افقی بالاتر از درجه اعتبار ساقط ، واحدهای در معرض افقی ، در زیر کف و عمودی نصب شده است.

همه گزینه ها دارای سطح عملکردی مشابه هستند و می توانند فقط گرمایشی و سرمایش ، گرمایشی و خنک کننده را تحویل دهند ، بنابراین مشخصات به طور کلی به الزامات طراحی کاهش می یابد و از برآورده شدن خواسته های ساختمان استفاده می شود.

فن کویل ساراول افقی بالاتر از سیم پیچ های خالی سقف


ایده آل برای پیشرفت های ساخت و ساز جدید و یا به عنوان یک گزینه مقاوم سازی در جایی که واحدها نیاز به پنهان بودن دارند (یا می توانند) در فضای خالی سقف باشد. فن کویل ساراول در این نوع نصب می توانند در هر واحد کمی سخت تر کار کنند زیرا آکوستیک در سقف و هر لایه عایق دیگری باعث کاهش سطح نویز در فضای زیر می شود.

مشاهده لیست قیمت محصولات شرکت ساراول : ساراول

فن کویل های ساراول در معرض افقی


به عنوان بخشی از یک طراحی الهام بخش صنعتی در دفاتر ، رستوران ها یا مناطق پذیرایی محبوب است. طراحی کویل فن ساراول در معرض دید این واحدها و الزامات نصب برای هماهنگی با زیبایی شناسی فضاهای داخلی می چرخد.

یکی دیگر از ملاحظات هنگام افشای سیم پیچ فن ، آکوستیک است. از آنجا که دیگر چیزی برای عایق کردن هرگونه سر و صدای تولید شده وجود ندارد ، ممکن است لازم باشد واحدهای بزرگتری را که با سرعت کمتری کار می کنند یا با استفاده از میادین برقی برای برآورده کردن خواسته های مورد نیاز ، برای اطمینان از اختلال در سرنشینان مشخص کنید.

فن کویل های ساراول کفپوش


محلول محیطی که در رابطه با سیستم تهویه جابجایی برای مبارزه با پیش نویس ها و دستاوردهای خورشیدی از نمای لعاب یا دیوارهای پرده استفاده می شود. فن های كف زیرزمینی همچنین برای طراحی های بزرگ تر به ارتفاعات بیشتر از طبقه تا سقف اجازه می دهد.

تمام ساختمانها دارای یک طبقه / طبقه کاذب بالا هستند که آن واحدها را زیر آب می گیرند و این بدان معنی است که کمتر وجود دارد.

فن کویل های دیواری ساراول


ایده آل برای نوسازی ها که در آن ارتفاع سقف کم نصب محدودیت در داخل آن را محدود می کند ، در این صورت یک واحد عمودی می تواند با استفاده از یک نوع شاسی در یک دیوار یا کابینت کاذب نصب شود یا با یک کیس تهیه شود. واحدها را می توان در سطح کم یا زیاد روی دیوار نصب کرد.

واحدهای فن کویل ساراول راه حل پویا و احتیاطی را برای پاسخگویی به مطالبات در انواع برنامه ها و توسعه ارائه می دهند و یک فضای داخلی راحت برای سرنشینان فراهم می کند. آنها را می توان به صورت مرکزی و یا روی یک اتاق به صورت اتاق کنترل کرد و در برخی موارد تولید کنندگان کنترل هایی را ارائه می دهند که می توانند برای چندین اتاق در یک واحد دمای را کنترل کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های فن کویل و کنترل های منحصر به فرد یا برای بحث در مورد یک پروژه خاص با جزئیات بیشتر ، لطفا با تیم متخصصان بامین تهویه تماس بگیرید. 

مشاهده لیست قیمت محصولات شرکت ساراول : ساراول