دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

ساراول/انواع فن کویل ساراول

انواع فن کویل ساراول


فن کویل همانطور که از نامش پیداست، از یک فن دمنده و کویل از جنس لوله های مسی ساخته شده است.

فن کویل های ساراول با قابلیت عملکرد سرد و گرم در تمامی فصل های سال، دمای اتاق را به درجه حرارت مطلوب نگه می دارد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع با دارا بودن موقعیت نصب زمینی، سقفی و کانالی در ظرفیت هوادهی 150 تا 1200 cfm با بالاترین بازدهی تولید و عرضه می گردد.

فن کویل ساراول در تمامی مدل ها به نوعی طراحی شده که دارای ابعاد و وزن کمی می باشد به همین علت بدون محدودیت، قابل نصب و اجرا در تمامی سقف ها هستند.

بدنه ی فن کویل ساراول از روق فولاد به ضخامت 1.25 میلیمتر مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی تهیه شده همچنین دارای فین هایی از جنس آلومینیوم می باشد که بیشترین میزان هوا را به محیط اطراف منتقل می نماید.

فن کویل زمینی ساراول


فن کویل زمینی ساراول در دور مدل روبه رو زن و بالازن در ظرفیت هوادهی 200 الی 1200 cfm با بازدهی بالا جهت استفاده در راهروهای مدارس، دانشگاه، بیمارستان ها کاربرد گسترده ای دارد.

فن کویل زمینی ساراول مجهز به الکتروموتور ایتالیایی هستند و با قدرت بالایی در کوتاهترین زمان هوایی مطبوع در محیط ایجاد می نمایند. به دلیل استفاده از قطعات و متریال اصلی در ساخت این سیستم ها سبب شده از هوادهی مطلوبی در کنار دوام و استحکام بالا بهره مند گردد.

این محصولات در 7 ظرفیت متنوع بنابه نیاز مشتری تولید و عرضه می گردد.

بدنه ی فن کویل ساراول از ورق ضخیم گالوانیزه مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی تهیه شده و دارای راندمان و بازدهی بالایی می باشد.

از فن کویل زمینی می توان در فضاهایی که امکان نصب سایر سیستم های تهویه مطبوع وجود ندارد با نصب این مدل فن کویل هوای اتاق را مطبوع و دلنشین کرد.

قیمت فن کویل زمینی ساراول

فن کويل کانالی ساراول


فن کویل کانالی ساراول در 4 مدل در ابعاد متفاوت تولید و عرضه می گردد.

شرکت ساراول به منظور استفاده در فضاهای مختلف و بهره مندی بیشتر مشتریان، این محصول را با تنوع به صورت عمودی و افقی بدون محدودیت نصب ارائه می نماید.

فن کویل کانالی ساراول دارای ابعاد و حجم کمی هستند که براحتی در تمامی سقف های کاذب قرار می گیرند و با عملکرد سرد و گرم هوایی مطبوع به محیط هدیه می بخشند.

از مزیت های این دستگاه می توان قابلیت اتصال به سیستم تبرید و کارکرد به صورت اواپراتور اشاره نمود. فن کویل های ساراول به نوعی طراحی شده اند که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و در مدت زمان کوتاهی هوای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. 

لیست قیمت محصولات ساراول